Oferta sezonu

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen magii, czarów, radości i piękna. Jednak czy można sobie wyobrazić święta bez choinki, prezentów, świątecznych ozdób, czy też stołu zastawionego dwunastoma tradycyjnymi potrawami? Oczywiście, ze nie! To właśnie dzięki tym niezwykłym atrybutom wigilijnym, okres Świąt Bożego Narodzenia obdarzony jest jedynym, niepowtarzalnym klimatem.

Zarówno pięknie pachnąca, naturalna choinka jak i sztuczne, efektowne drzewko nadaje naszym domom niepowtarzalnego, świątecznego charakteru. Przystrojona różnego rodzaju bombkami, światełkami, łańcuchami lub figurkami staje się prawdziwą ozdobą w naszym domu. Pod świątecznym drzewkiem znajdujemy prezenty, które wywołują szerokie uśmiechy nie tylko na buziach dzieci, ale również na twarzach dorosłych.

W Centrum Ogrodniczym MAR znajdą Państwo właśnie to wszystko, bez czego nie jesteśmy w stanie dzisiaj sobie wyobrazić Swiat Bożego Narodzenia.

Nasze Centrum oferuje Państwu szeroki wybór choinek. W sprzedaży mamy zarówno choinki żywe cięte, w doniczce, jak i sztuczne. Z choinek żywych posiadamy:

- Świerk pospolity cięty

- Świerk pospolity w doniczce

- Świerk srebrny cięty

- Świerk srebrny w doniczce

Jodła kaukaska cięta

Jodła kaukaska w doniczce

Jodła koreańska cięta

Jodła koreańska w doniczce

Do każdej choinki oferujemy także stojaki.

Jeżeli preferują Państwo choinki sztuczne, posiadamy ogromny ich wybór w różnych rozmiarach, odcieniach, a nawet choinki już udekorowane ozdobami, które świetnie nadają się do salonów, gabinetów, czy biur.

Poza choinkami Centrum Ogrodnicze MAR oferuje bogaty wybór ozdób choinkowych – poczynając od kolorowych bombek, jednobarwnych i ręcznie malowanych, lampek choinkowych, łańcuchów, na figurkach i aniołkach różnej wielkości i kształtach skończywszy.

Jeśli zaś szukają Państwo prezentu pod choinkę u nas na pewno go znajdziecie. Posiadamy wiele produktów, a także już gotowych, oryginalnie zapakowanych zestawów prezentowych, które idealnie nadadzą się na upominek dla bliskich nam osób.

W naszym Centrum nie może także zabraknąć poinsencji nazywanej powszechnie gwiazdą betlejemską, która jest obecnie jednym z najbardziej wyrazistych roślinnych symbolów Świąt Bożego Narodzenia. Stanowi podstawę świątecznych dekoracji w mieszkaniu i świetńie dopełnia Bożonarodzeniowy nastrój.

Co roku dla naszych klientów proponujemy dodatkowo pysznego karpia z ekologicznej hodowli, karmionego wyłącznie zbożami naturalnymi.