Nasiona

Nasiona

 

W Centrum Ogrodniczym MAR znajdziesz przeróżne rośliny, nasiona i cebule, z których samodzielnie wyhodujesz ulubione gatunki warzyw, kwiatów oraz ziół. Jak wiadomo, nic nie smakuje lepiej niż warzywa z własnego ogródka, czy zioła z domowej uprawy. Znajdziesz tu również różne gatunki nasion traw, aby cieszyć się przepięknym trawnikiem.

Nasiona kwiatów:

W naszym sklepie mogą Państwo dokonać wyboru spośród wielu gatunków roślin ozdobnych. Posiadamy zarówno nasiona popularnych roślin rabatowych, takich jak, np. bratek, maciejka czy aksamitka, jak i nasiona kwiatów niespotykanych. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe odmiany, by każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie.

Nasiona warzyw:

Warzywa z własnego ogrodu to pewność, że są one wolne od środków chemicznych oraz pestycydów. Owoce i warzywa własnej produkcji stanowią gwarancję zdrowia, a ich uprawa może przynieść wiele satysfakcji. U nas znajdą Państwo nasiona popularnych oraz mniej znanych w Polsce warzyw.

Nasiona ziół:

Zioła posiadają rożne właściwości lecznicze, wzbogacają również smak potraw, nadając im wspaniały aromat. Korzystając z oferty, jaką posiadamy w naszym Centrum, mogą Państwo wybrać nasiona wielu gatunków ziół, m.in. aromatycznego majeranku, pachnącej lawendy, czy uspokajającej melisy.

Nasiona traw:

Jeśli poszukują Państwo idealnej trawy do ogrodu i nie tylko, to zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu. Posiadamy mieszanki traw, które przeznaczone są do zazieleniania terenów sportowych, rekreacyjnych i trawników dekoracyjnych. Współpracujemy z renomowanymi producentami a wszystkie nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością.