Interflora

POCZTA KWIATOWA – INTERFLORA

Jesteśmy członkiem międzynarodowej Poczty Kwiatowej – INTERFLORA, która skupia najbardziej renomowane kwiaciarnie w Polsce i za granicą.

Za jej pośrednictwem przyjmujemy i realizujemy zamówienia wysyłając i doręczając kwiaty pod wskazany adres zarówno w kraju, jak i na całym świecie. Dzięki nam odległość, jaka dzieli nadawcę i odbiorcę pachnącej przesyłki, nie odgrywa już żadnej roli, a wszyscy, którzy chcą wyrazić swoje uczucia w subtelny i elegancki sposób, mogą to zrobić za naszym pośrednictwem.

Gwarantujemy pewną i niezawodną dostawę kwiatów gdziekolwiek są one potrzebne. Jakość i świeżość kwiatów gwarantuje nasza wieloletnia współpraca z najlepszymi polskimi i holenderskimi producentami. Zapewniamy, iż każde zamówienie, bez względu na formę i złożoność, traktowane jest indywidualni, z taką samą dbałością, jak przy bezpośrednich zakupach w kwiaciarni.

Chcąc podarować komuś kwiaty, mogą Państwo złożyć zamówienie telefonicznie lub też przyjść do naszego Centrum. Udostępnimy Państwu katalog „kwiaty na cały świat”, z którego wybierzesz odpowiedni bukiet, kompozycję kwiatową lub upominek. My zajmiemy się resztą.

Sprawdź jakie to proste!