Dzień Wszystkich Świętych

Dzień Wszystkich Świętych

 

Święto Zmarłych to bardzo ważny dzień w roku. Pamiętając o naszych bliskich w tym dniu szczególnie zdobimy ich groby za pomocą zniczy, lampionów, stroików, wianków i wiązanek.

W Centrum Ogrodniczym MAR mają Państwo szeroki wybór zniczy, o różnych kolorach, kształtach i wielkościach. Tutaj znajdziecie zarówno znicze skromne, jak i bogato dekorowane. Lampiony często są ozdabiane figurkami aniołów, krzyży oraz brokatem, a także starym złotem. Do znicza często przypinane są też sztuczne kwiaty. Klienci mogą również wybierać wśród wielu kształtów -dostępne są znicze zaokrąglone, prostokątne czy w kształcie serca.

Oferujemy także sprzedaż chryzantem średnio-, drobno- oraz wielkokwiatowych w różnych kolorach. Posiadamy chryzantemy cięte i doniczkowe, małe i duże.

Specjalizujemy się także w wykonywaniu stroików, wiązanek i wianków nagrobnych, zarówno z kwiatów żywych, jak również ze sztucznych. Ostatnio popularne stały się także dekoracje kwiatowe  krzyża.

W naszej różnorodnej ofercie znajdą Państwo wille produków oraz propozycji kwiatowych, przygotowanych specjalnie z myślą o dniu Wszystkich Świętych. Są to m.in.:

- znicze

lampiony

- żywa chryzantema doniczkowa (średnio-, drobno- i wielkokwiatowa)

- żywa chryzantema cięta

- stroiki – kompozycje sztuczne

- stroiki – kompozycje z kwiatów żywych

- wieńce i wiązanki

- dekoracje krzyża

i wiele innych dodatków.