Akwarystyka

AKWARYSTYKA

Dysponujemy jednym z największych w regionie ekspozycji ryb tropikalnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 200 gatunków ryb. Nasza powierzchnia sprzedaży żywych ryb tropikalnych sięga ok. 120 akwarii na łączną ilość ok. 8000 m3 wody!

Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów ciągle staramy się oferować zwierzęta w jak najlepszej kondycji i szerokim wyborze gatunków.

W naszym dziale akwarystycznym znajdą Państwo pełną gamę produktów akwarystycznych. W ofercie oprócz żywych ryb akwariowych posiadamy m.in. szeroki wybór roślin, akwarii, filtrów, grzałek, napowietrzaczy, pokryw oświetleniowych, szafek pod akwarium, pokarmów dla ryb, preparatów oraz wszelkich akcesoriów dekoracyjnych – jednym słowem wszystko, by mogli Państwo założyć wymarzone akwarium i cieszyć się jego pięknem.

Nasi sprzedawcy zawsze chętnie służą fachową pomocą w doborze akwarium i sprzętu. Potrafią doradzić jak założyć i odpowiednio pielęgnować akwarium.

Dzięki długoletniej współpracy z najlepszymi w tej dziedzinie w Polsce i na świecie dysponujemy najnowszą wiedzą i sprzętem po bardzo konkurencyjnych cenach.

Współpracujemy z wieloma firmami produkcyjnymi krajowymi i zagranicznymi (m.in. TETRA, SERA, TROPIKAL, JUVEL, AQUAEL, ZOLUX, HYDOR, AQUA NURT, AQUA SZUT, HIKARI, JBL, BADIS, HAGEN, AQUA ART, KENT, EHEIM, FLUVAL, DIVERSA, ATMAN). Stąd też oferta produktów w naszym sklepie jest naprawdę bogata i dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wymagania nawet najwybredniejszych fanów podwodnego świata.